O NAS

Europejskie Linie Autobusowe ELABUS

Komfortowy i szybki sposób podróżowania między Polską a miastami Europy Środkowej i Południowej.

Firma Europejskie Linie Autobusowe ELABUS oferuje międzynarodowe  połączenia autokarowe. Dysponujemy  nowoczesnymi autokarami wysokiej klasy. Są to pojazdy o niskim zużyciu paliwa, wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele oraz indywidualny nawiew, a także szereg innych udogodnień podnoszących Państwa komfort podróży.

Pracownicy firmy ELABUS oraz naszych przewoźników posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i wieloletnią praktykę w międzynarodowych przewozach pasażerskich.
Celem naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług przewozowych, a tym samym zadowolenie naszych Klientów. Systematycznie powiększamy nasz tabor autokarowy o nowoczesne, bezpieczniejsze autokary dostosowane swoim komfortem do obsługi tak długich tras.
Jednocześnie stale podejmujemy działania usprawniające przewozy jak i obsługę naszych Pasażerów. Jesteśmy otwarci na wszelkie wnioski i uwagi, które mogą podnieść jakość usług.

Dokąd jeździmy

Obecnie obsługujemy trasy z Polski, Czech i Słowacji do: Chorwacji (8 miejscowości), Bośni i Hercegowiny (1 miejscowość), Czarnogóry (7 miejscowości), Albanii (1 miejscowość), a także do Rumunii (5 miejscowości) oraz Bułgarii (aż 11 miejscowości).

Dzięki bezpośrednim połączeniom do miejscowości położonych w atrakcyjnych lokalizacjach wypoczynkowych nad Morzem Adriatyckim i Morzem Czarnym ELABUS stanowić może komunikacyjną i cenową alternatywę dla podróży samolotem czy samochodem. W odpowiedzi na sugestie naszych Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo także miejscowości w centralnej części wybranych krajów.

 

Bilety

Bilety można nabyć za pośrednictwem naszego portalu www.elabus.pl, jak również w punktach agencyjnych. Zarezerwuj bilet on-line jak najwcześniej, aby zapewnić sobie miejsce i najniższą cenę. Odwiedź podstronę z najczęstszymi pytaniami (FAQ) w celu uzyskania pomocy i porad. Sprawdź wydarzenia i oferty specjalne, podziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco odwiedzając naszą stronę na portalu społecznościowym facebook.com. Jeśli chcesz zasięgnąć dalszych informacji skontaktuj się z nami.

Lista punktów sprzedaży biletów

Aby znaleźć punkt sprzedaży biletów Elabus w najbliższej okolicy Kliknij tutaj, żeby zobaczyć listę punktów agencyjnych

.