BILETY NA RATY 0%

Kwiecień 11, 2016

ZAREZERWUJ SWÓJ BILET JUŻ DZISIAJ I ZAPŁAĆ W 2 RATACH!

Dzięki naszej usłudze, można zakupić bilet na nasze przejazdy w 2 ratach. W celu skorzystania z „biletu na raty”:

 1. znajdź interesującą Cię datę wyjazdu lub wyjazdu i powrotu w wyszukiwarce na stronie kliknij tutaj
 2. napisz na naszego e-maila bilety@elabus.pl podając interesujące Cię daty, miasto wyjazdu/przyjazdu wraz z danymi wszystkich podróżnych (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon, e-mail)
 3.  otrzymasz potwierdzenie na swoją skrzynkę e-mail wraz z informacją o numerze rachunku, na który należy dokonać wpłaty 1. raty w wysokości 200 zł od każdego podróżnego (w czasie 2 dni roboczych)
 4. po zaksięgowaniu 1. raty na wskazanym rachunku na Państwa adres e-mail zostanie wysłany bilet
 5. bilet jest ważny w przypadku dokonania wpłaty 2. raty (dopłaty do pełnej wartości biletu), której należy dokonać maksymalnie na 30 dni przed datą wyjazdu.

Warunki promocji „bilety na raty”:

 • Usługa „bilety na raty” obowiązuje na bilety w przedsprzedaży (termin wyjazdu powyżej 30 dni od daty rezerwacji) jednostronne i bilety powrotne datowane.
 • Cena potwierdzona podczas procesu rezerwacji jest stała i nie ulega zmianom niezależnie od ceny aktualnej na stronie. Na bilety zakupione ratalnie obowiązują te same zniżki wynikające z wieku podróżnego, Stałego Klienta lub ilości podróżnych na standardowych zasadach.
 • Cena potwierdzona, z uwagi na korzystanie usługi ratalnej, nie ulega powiększeniu lub dodatkowym opłatom.
 • Warunkiem ważności wydanych biletów jest wpłata 1. raty w wysokości 200 zł od każdego podróżnego i dopłaty do pełnej ceny biletu na 30 dni przed datą wyjazdu. W przypadku braku wpłaty 1. lub 2. raty bilety ulegają automatycznej anulacji w ciągu 2 dni roboczych od wskazanego terminu wpłaty. Za termin wpłaty uznaje się datę księgowania na rachunku Elabus.
 • Bilety zakupione w usłudze „bilety na raty” podlegają zwrotowi/zmianom zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Elabus. Przy zwrocie od kwoty zwrotu odlicza się dodatkowo opłatę 50zł za każdego pasażera.
 • Usługa „bilety na raty” obowiązuje w sprzedaży indywidualnej.

Poznań, 10.04.2017 r.